Andělské semináře

Andělské semináře

Setkáni s anděly je úžasný zážitek a přeji to každému. Na semináři se naučíte jak je požádat o pomoc a  v krátké době zjistíte jak to skvěle funguje.  Není to nic těžkého, nejsou potřeba žádné zvláštní vlohy a na semináři se to naučí každý. Váš život se po absolvování semináře změní k lepšímu.

Jako dítě jsem viděla mihotající světla a cítila jsem se v jejich přítomnosti příjemně a v bezpečí. Až donedávna jsem o tom nemluvila. Když jsem se rozhodla, že o tom promluvím zjistila jsem, že spousta dalších racionálních a inteligentních lidí vídají andělské stopy. Jen si to do této doby většinou neuvědomovali. Což je velká škoda protože andělé na naše požádání rádi udělají úžasné věci. Ale je třeba anděly o to požádat. Bez našeho požádání nesmí zasahovat do našeho života. Zasahují bez požádání pouze v jediném případě a to tehdy když nám jde o život a ještě není náš čas zemřít. Na semináři se naučíte anděly žádat o pomoc a spoustu nových věcí, které Vám významně usnadní život.

Andělé vědí, že je na čase, abychom uzdravili nejen sebe, své životy a svůj svět. Jsou zde, aby nám pomohli. Na mých seminářích se naučíte například:

  • Jak anděly přivolat a poznat jejich přítomnost
  • Jak zklidnit mysl a vnímat sdělení andělů
  • Jak s anděly komunikovat a jak je požádat o pomoc např. při vztahových potížích, při problémech s dětmi, v zaměstnání, podniání  nebo partnerem
  • Jak vnímat andělská znamení
  • Jak nám mohou andělé pomoci i v materiálním světě
  • Jak se oprostit od závislostí a zklamání, pocitu samoty, depresí, syndromu vyhoření
  • a ještě mnoho dalšího.

 

Datum Název semináře Místo konání Čas Cena
květen 2018 Léčení s anděly - základní seminář Olomouc - bude upřesněno 9.30-16.30 700,-

 

 

Léčení s anděly 3 -pouze pro absolventy alespoň

základního semináře

Skarabeus Olomouc 9.30-16.30 700,-

 

Drazí andílci,

 

chtěla bych vám říci, že s anděly může komunikovat každá osoba bez vyjímky. Víra, že člověk musí být vyvolený, mimořádně citlivý nebo talentovaný, aby mohl slyšet anděly je klamná. Jsme v tomto směru všichni stejně nadaní.Jestliže si přejete spojit se přímo s anděly nebo chcete jen slyšet jejich rady jasněji, můžete podniknout určité kroky, aby vaše komunikace s těmito nebeskými bytostmi byla zřetelnější. Prvním krokem je jednoduše přát si hovořit s anděly. Naše záměry ve všem konání jsou startovními body všeho, co prožíváme. Udržujeme-li záměr komunikovat s anděly v srdci a v mysli tedy zajišťuje,že se komunikace zdaří.K tomu, abyste mohli vnímat tuto komunikaci, vám nic nechybí, spíš vám přebývá. Je potřeba odstranit obavy, pochybnosti či napětí, které možná blokují vaše duchovní oči a uši.Andělé nám naštěstí rádi pomohou zbavit se těchto překážek - stačí když je o to požádáme.Jakmile odstraníte všechny překážky ve svém nitru, budete přijímat tuto komunikaci přirozeně, velmi jasně a přímo. Na semináři se dovíte metody, které pro komunikaci s anděly považuji za zvlášť prospěšné. Pravděpodobně vás potěší objevování a vytváření vlastního, jedinečného stylu andělské komunikace.